ریكی

یکشنبه 5 تیر 1390 04:32 ب.ظ

نویسنده : Kiarash Gheybi
 دوستان این جا مطلبی در مورد ریكی آوردم.
امیدوارم بخونیدش و ازش خوشتون بیاد.
نظر یادتون نره.
ریکی = ری + کی
ری = روح / خدایی / نورانی / ماورایی / خارق العاده / اسرارآمیز / درخشش روح / فروغ بصیرت / توانایی خارج از تصور/ جذبه ی روحانی/ قدرت عطیه ی الهی / بارش الهی / آگاهی کیهانی و...
کی = انرژی حیات / انرژی مرتبط با تنفس / نیروی نامریی / زندگی / نسیم / هوا / نفس / بخار / هاله و...

برخی از آیین های تبتی در حدود 3000 تا 4000 سال قبل با انرژی ریکی آشنا بوده اند.
تبتی ها در زمینه ی علوم ماورایی و متافیزیکی تبحر فراوانی داشته اند. کشف مجدد ریکی در حدود صد سال پیش ، توسط فردی ژاپنی به نام دکتر میکائو اوسویی Mikao Usui و به شیوه ی نوین انجام شد. دکتر میکائو اوسویی یک راهب ژاپنی بود. 
اوسویی استاد هنرهای رزمی زاپنی و به گفته ی غربیها یک سن سی Sen Sei بود.
اوسویی در جوانی و در معبد ندایی واقع در کوه مقدس کوراما کیکو خوانده است. کیکو شکل ژاپنی کی کونگ است. کی کونگ شیوه ای برای مراقبه و بهبود سلامت با استفاده از حرکات آرام و دستیابی به انرژی حیاتی کی است. این روش با تمرین های خاص انرژی های شفا را در بدن ذخیره و برای شفاگری استفاده می کند. اما فرد در معرض تهی شدن انرژی نیز قرار می گیرد. این برای اوسویی سن سی کافی نبود. اوسویی در جستجوی دانش به ژاپن ، چین و ارپا سفر نمود و در زمینه ی دانش های گوناگونی چون طب ، روانشناسی ، مذهب و... مطالعه نمود.
پس از چندی به عنوان معاون وزیر بهداشت ژاپن مشغول به کار شد. پس از مدتی ذهن خود را بر مسائل مذهبی متمرکز نمود. او مدیر مدرسه ی علوم دین مسیحی در ژاپن شد. نقطه ی عطف و آغاز تحقیقات دکتر اوسویی در خصوص ریکی از زمانی آغاز شد که دانشجویانش از او پرسیدند: چرا از روشهای شفابخشی عیسی مسیح خبری نیست در حالی که مسیح همه را دارای قدرت شفاگری می دانست؟ این جرقه ای شد که اوسویی به دنبال دانش شفابخشی راستین به کشورهای مختلف سفر نماید. او ابتدا به شیکاگو رفت و شروع به تحصیل دین شناسی نمود اوسویی علیرغم اخذ مدرک دکترای دین شناسی، پاسخی نیافت. به کشورهای مسیحی سفر کرد و با راهبان مسیحی ملاقات نمود تا در زمینه ی معجزات مسیح تحقیق نماید. وی متوجه شد که با مطالعه و تحقیق در مسیحیت نمی تواند به شیوه ی درمان دست یابد. بنابراین شروع به تحقیق در مذاهب دیگر دنیا نمود و بربودا تمرکز کرد. اوسویی متوجه شد که بودا و پیروانش قادر به درمانگری بوده اند. در این زمان به زبانهای چینی، ژاپنی و انگلیسی تسلط داشت.

اوسویی برای این که بهتر بتواند نوشته های مقدس را بدون ترجمه و واسطه مطالعه کند، زبان سانسکریت را آموخت. برخی از نشانه ها و نمادهای زبان سانسکریت را در سوتراهای کهن بودایی کشف کرد.
اوسویی برای تجربه کردن آموزه های خود به کوه کوراما رفت. کوه کوراما هنوز در ژاپن مرکز مقدسی است که راهبان برای مراقبه، عبادت و... به آنجا می روند.
استاد اوسویی در این کوه به مدت 21 روز به مراقبه، عبادت و روزه پرداخت یکی از مراقبه های ایشان ایستادن زیر آبشار مراقبه بود. ضربه زدن های ملایم به چاکراها موجب فعال شدن آنها می شود. ریزش آب از آبشار بر چاکرای هفت جناب اوسویی علاوه بر پاکسازی این چاکرا موجب تحولات عمده ای در هاله ی وی شد.
در پایان 21 روز در صبح روز آخر نوری درخشان با سرعت به سوی او هدایت شد، این نور هر لحظه وسیع و وسیع تر شده و به پیشانی او اصابت کرد و این به رنگهای مختلف تبدیل شد. شدت این نور به حدی بود که اوسویی گمان کرد که مرگش فرا رسیده است. این نور عظیم سمبل های ریکی را به رنگ طلایی در مقابل دیدگانش هویدا نمود.
اوسویی در روز آخر پس از اتمام مراقبه در حالی که از کوه پایین می آمد به زمین خورده ، آسیب دید. چند لحظه دستانش را نگه داشت و درد از بین رفت همچنین ، خونریزی متوقف شد.

دکتر اوسویی پس از پایین آمدن از کوه کوراما برای غذا خوردن به رستوران آن دهکده ی پایین کوه کوراما رفت. صاحب رستوران پیر مردی بود که نوه ی وی دچار زانو درد یا به عبارت بعضی دندان درد شده بود. اوسویی با قرار دادن دست بر موضع موجب از بین رفتن در آن شد.

اوسویی پس از کشف مجدد ریکی آن را به خانواده ی خود آموخت. دکتر اوسویی در سال 1922 به توکیو نقل مکان کرد و یک مؤسسه به نام «اوسویی ریکی ریوهوگاکای»(مؤسسه شفای ریکی اوسویی) بنا نهاد و سپس آموزش ریکی را آغاز نمود. در این زمان زمین لرزه ی عظیم کانتو رخ داد. استاد اوسویی و شاگردانش به صورت شبانه روزی به مردم کمک نمودند. دکتر اوسویی دو سال بعد کلینیک بزرگتری را در توکیو ئأسیس و ریکی را در سراسر ژاپن گسترش داد. وی ریکی را به دو هزار نفر آموخت و 16 مربی تربیت نمود.


خانم هاوایو تاکاتا یکی از افرادی بود که برای درمان به کلینیک دکتر هایاشی رفت. خانم تاکاتا بیماریهای گوناگونی مانند سنگ کیسه ی صفرا ، آسم و... داشت. وی پس از دریافت روزی دو بار درمان به مدت چهار ماه به طور کامل شفا یافت و تصمیم گرفت که ریکی را آموزش بگیرد. وی پس از گذراندن دوره های ریکی در هاوایی چند کلینیک تأسیس نمود و امر درمان و آموزش را ادامه داد. وی شفاگر مشهوری شد و موجب گسترش ریکی در جهان غرب گردید.
خانم تاکاتا یکی از مهره های کلیدی گسترش ریکی است. زمانی که ریکی به جان غرب آمد ، اساتید ریکی برای برآوردن نیازهای مردم کاربردهای آن را گسترش داده و روش های جدید را به آن اضافه نمودند. پس از آن تکنیک های بسیاری از ریکی موجب پدید آمدن شیوه های متعدد آن شد:
رادیانس/ راکوکی/ ریکی تبتی/ کارونا ریکی/ ریکی عصر طلایی/ ریکی ستاره آبی/ ساکو ریکی/ ریکی رنگین کمان/ ریکی جین لاپ و...

انرژی ریکی کاربردهای فراوان و بسیار زیادی دارد. اثرگذاری ریکی بر حوزه ی انرژی به قدری زیبا و شگفت انگیز است که چیزی شبیه به معجزه اتفاق می افتد و فرد را به لحاظ روحی، روانی و جسمی کاملا متحول می نماید.
 
ریکی روش بسیار نیرومندی برای رشد شخصی و روشنفکری روحانی است.

ریکی موجب رسیدن به آگاهی صحیح و پیوستن به سطوح عالی انرژی می شود.

گسترش عشق و کمک به دریافت معنای مطلق عشق بدون قید و شرط.

ایجاد هارمونی و تعادل در تمام سطوح انرژی.

بازگشت بدن ، ذهن و روح به حالت صحیح و کارکرد درست.

افزایش درک شهودی و اشراق ماورایی.

پالایشگر همزمان آلودگی های ذهنی و احساسی.

برقراری پیوند دوباره به بصیرت و آگاهی.

رشد شخصیت فردی و اجتماعی.

گشایش انسدادها و برقرارکننده ی جریانات انرژی. ایجاد بالانس انرژی.

سیستم طبیعی شفای کامل و صحیح و...

ریکی همیشه در دسترس است.

ریکی نامحدود است.

ریکی در هر زمان که بخواهیم جاری می شود.

ریکی در هر مکان قابل استفاده است.

استفاده از ریکی برای هیچ کس و هیچ چیز محدودیت ندارد.

همه کس می توانند ریکی را یاد گرفته و استفاده کنند.

ریکی در کنار تمامی مکمل های درمان نیز استفاده می شود.

ریکی در کنار پزشکی و روانپزشکی کاربرد دارد.

ریکی ساده و طبیعی است و نیاز به استفاده از هیچ ابزاری ندارد.

ریکی همزمان بر تمام ابعاد وجود انسان اثرگذار است.


ریکی در تمام سطوح کار می کند و با تغییرات اساسی که در وجود ایجاد می کند ، هر گونه ناهماهنگی ، اختلاف و عدم تعادل انرژی را بر طرف کرده و پس از برقراری مجدد انرژی ، آن را تثبیت و پایدار می سازد.

انرژی ریکی با لایروبی عمیق ، بلاک ها و انسدادهای عاطفی / ذهنی را برطرف کرده و به طور غیرمنتظره ، میزان انرژی را افزایش می دهد.

آنچه تعمدا و یا ناخودآگاه از رفتار ما سر می زند، قسمتهایی از کالبد های عاطفی ، ذهنی و فیزیکی را تحت الشعاع قرار می دهد. به طور مثال تومورها، ورم های مفاصل و بیشتر بیماریهای ما در اثر عدم تعادل انرژی در سطوح مختلف بدن رخ می دهد و روی هم انباشته شدن استرس ها برارگان های اصلی بدن تأثیر منفی اعمال می کند. استرس ها سموم بسیار قوی برای بدن هستند و ریکی با برطرف کردن این سموم بدن را به وضعیت مطلوب می رساند.
فرآیند پالایش و تطهیر در ریکی مثل آتش است. آتشی که سوزاننده ی تمام سموم بدن است.
 

سمبل قدرت


دریافت قویترانرژی ریکی.
متمرکز شدن انرژی در ناحیه ی موردنیاز.
پاکسازی مکان از انرژی منفی.
محافظت از خود در برابر آسیب های جسمی و روانی.
پاک کردن انرژی منفی.
افزایش انرژی مثبت.
قدرتمند ساختن سایر سمبل ها .
مهروموم کردن انرژی ریکی و...سمبل هارمونی و تعادل

این سمبل بر احساس و ذهن كار می كند و بر چاكراهای مربوط به عواطف و ذهن و همچنین كالبدهای مربوطه اثرگذار است.
ایجاد بالانس و تعادل میان نیمكره های چپ و راست مغز.
بهبود و حسن روابط.
برطرف شدن مسائل مختلف.
افزایش قدرت ذهن ، حافظه و یادگیری.
رفع عادات بد.
کاهش و از بین رفتن سموم بدن و اثرات جانبی داروها و...

سمبل راه دور

Hand Position ریکی توسط شاگردان وی مدون شد. پس از مرگ دکتر اوسویی در سال 1926، دکتر هایاشی ریکی را تدریس و ادامه داد.

از طریق این سمبل می توان برای فرد، وسیله و مکان در گذشته و حال و آینده ریکی را ارسال نمود.

از طریق این سمبل می توان برای فرد یا افرادی که در زمان حال هستند اما درمکان ما نیستند ریکی فرستاد.

برای آینده و افراد، اتفاقات و حوادثی که مشخصا قرار است رخ بدهد می توان پیشاپیش ریکی فرستاد. نیرویی که می تواند ما را از خطرات آینده حفظ کند.

با این سمبل می توان با موجودات ماورایی مانند روح/جن وفرشته ارتباط گرفت یعنی برای ارتباط با روح و فرشته این سمبل ترسیم شده و موانع ارتباطی را از میان بر می دارد.

این سمبل برای کسانی که علیرغم بودن با یکدیگر به شدت از هم دور و بیگانه اند به کار می رود.

این سمبل برای ارتباط عمیق میان ذهن خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه کاربرد دارد و...
 
سمبل استاد اوسویی


پس از دریافت سومین همسویی ، می توان از این سمبل استفاده کرد.

استفاده از سمبل دای کومیو کانال بسیار قویتری بین خود فیزیکی و خود برتر ایجاد می کند. آگاهی و قدرت نامحدود خداوند با استفاده از این سمبل به میزان بسیار زیادی در سطح فیزیکی متجلی می شود. این سمبل انرژی ریکی را متمرکز و تشدید کرده موجب می شود که نتایج کار مستحکم و مسلم شود. احساس جریان قدرت به وسیله ی این سمبل بسیار بسیار عالی هدایت و تقویت می شود.

سمبل استادی از بسیاری جهات به سمبل قدرت شبیه است. یعنی تمام کاربردهای سمبل قدرت اما با فرکانس بسیار شدید و بالا را دارد و سطح بسیار وسیع و بالایی از قدرت الهی را به کار می گیرد.

این سمبل در جراحی روانی نیز به کار می رود.


ریکی بر سه سطح اصلی وجود (جسم ، روان و روح) اثرگذار است:

تأثیر برجسم: ریکی جسم فیزیکی را پالایش و تطهیر می کند. ممکن است در هنگام روند تطهیر و پالایش ، بدن عکس العمل های ویژه ای داشته باشد. درست مثل یک جوهردان که پر از رسوب است و وقتی آب زلال و شفاف در آن جاری می شود ، تمام قسمت آن از جوهر پر می شود و پس از جاری شدن بیشتر آب ، جوهردان تمیز و پاک می گردد. وقتی ریکی به پالایش سطح فیزیکی می پردازد ممکن است نشانه هایی شبیه سرما خوردگی بروز کند، یا حالتی شبیه اسهال یا یبوست ایجاد شود. این نشانه ی خوبی است و دلیل بر این است که جوهردان (جسم) در حال رهایی از انسدادها و عوامل بیماریزا می باشد.

- با تکرار ارسال ریکی در هفت چاکرا، این روند(پالایش) سریعتر اتفاق می افتد.

- همسویی های مکرر موجب تسریع پالایش و افزایش انرژی می گردد.

أثیر بر بخش احساسی:

وقتی پالایش احساسی رخ می دهد، ممکن است احساسات مکتومی که حاصل تجربه های مختلف احساسی ماست، خود را بروز دهند و در سطح ظاهر شوند. تجارب نامطلوب گذشته و عواطفی که به شکل بد ابراز شده اند و یا هرگز ظاهر نشده اند، انسدادهای عاطفی را تشکیل می دهند. احساساتی نظیر اندوه، خشم های فروخورده و... در جریان ارسال ریکی رها می شوند.

-ارسال ریکی به چاکرای شش، شبکه ی خورشیدی و قلب به طور اختصاصی، رهاکننده ی تنش های احساسی / عاطفی است.

شیوه ی کار:
مراقبه ی گاشو و نیایش پروردگار / تشکر از اساتید ریکی / جاری کردن ریکی از چاکرای هفت به تمام هاله / تجسم کنید نور سفیدی تمام وجود شما را در برگرفته است. چند بار تنفس عمیق و صدادار انجام دهید. تجسم کنید که انرژی های منفی در موضع شبکه ی خورشیدی مثل یک بادکنک می ترکد و رها می شود. دست خود را بر این ناحیه قرار دهید و در حدود ده دقیقه به آن ریکی ارسال کنید. پس از آن «کنیوکو» را انجام دهید. دوش بگیرید. پس از آن یک سطل را از آب پر کنید و دو قاشق نمک در آن بریزید و دوش آب نمک بگیرید. (نمک دریا بسیار عالیست، اما اگر میسر نبود، از کربنات سدیم یا سدیم کلرید استفاده کنید.)
پس از حمام به بستر بروید و با شنیدن یک موزیک آرامش بخش چند لحظه استراحت نمایید.

أثیر بر بخش ذهنی:

اندیشه ها و عقاید کهنه و باورهای منفی و نادرست، قضاوت های ما در مورد افراد و نحوه ی اندیشیدنمان ، عادات بد ، بدرفتاری با دیگران، انتقاد از شخصیت مردم، تمسخر کردن دیگران ، انکار افراد و... همه موجب تشکیل گره های انرژی و انسداد در سطوح ذهنی ماست.

ریکی موجب برانگیخته شدن ناگهانی شخصیت می شود. شیوه ی اندیشیدن دگرگون شده و اندیشه های منفی تغییر شکل داده و الگوهای جدید و مثبت ذهنی ساخته می شود.
انجام Head Position / استفاده از جملات تأکیدی مثبت / ذکر و شنیدن موزیک های آرامش بخش ، این اثرات مطلوب را به راحتی و به سرعت جایگزین عوامل نامطلوب می نماید.
 
  أثیر بر روح:

هنگامی که روح به تطهیر و پالایش می رسد، تازه متوجه می شوید که ارتباط شما با دین و مذهب چه قدر حیاتی است. افزایش ارتباط و محکمتر شدن آن با پروردگار موجب شکوفایی معنوی می شود. الهام ، ادراک ، هوش و فهم افزایش می یابد. ریکی اراده ی ساخت نظام باورهای معنوی را در شما ایجاد می کند. مطالعه  کتب معنوی ،شنیدن موزیک های الهام بخش معنوی و انجام Head Position، توجه به انجام مراسم عبادی و اذکار موجب تطهیر سریع روح می شود.

اگر در این مرحله احساس تنهایی و غریبی به شما دست داد نگران نباشید. طی کردن این مرحله موجب تعادل و آرامش شما می شود. خدا در تمام وجودتان جاری و احساس می شود و ریکی این جریان را ادامه می دهد. هستی شما روح الهی را به زیبایی تجربه می کند و آرامش لطیفی سراسر وجودتان را فرا میگیرد.

  به خاطر داشته باشید:

- به طور دائمی و مستمر به چاکراهای خود ریکی بدهید.
- می توانید به هرچیز ریکی بدهید: حیوانات، گیاهان، اشیاء(ابزار، میزکار، اتومبیل، جواهرات و سنگها، غذاها، نوشیدنی ها و حتی... بسترخواب!!!) به هر چیز که ریکی می فرستید، سطوح انرژِی آن را افزایش می دهید.
- ریکی در هر دو دست به طور مساوی جاری می شود و طرف چپ و راست بدن(مثبت ومنفی) به طور یکسان انرژی را دریافت می کنند؛ چون ریکی متعادل کننده است.
- برای دریافت نتیجه ی عالی ، سه روز مستمر و در یک ساعت منظم و هر 24 ساعت یکبار به هدف مورد نظر ریکی بدهید.
- در زمان ارسال انرژی گفتگو کردن اشکالی ایجاد نمی کند، هرچند سکوت موجب افزایش هشیاری و آگاهی شده و انرژی را راحت تر هدایت می نماید.
- ارسال انرژی به فردی که خوابیده با سهولت بیشتری امکان پذیر است.
- ارسال ریکی در مدت کم بهتر از عدم ارسال است.
- برای کار بر کودکان حتما والدینشان حضور داشته باشند.
- به خاطر داشته باشید که شما شفاگر نیستید و این ریکی + عشق در وجود شماست که درمان کننده است.
- هر زمان عشق افزایش می یابد، ریکی و نور سراسر وجود شما را فرا می گیرد.

 افزایش نیروی عشق:

دستها را روی هم قرار دهید.(مراقبه ی گاشو)

چشمها را ببندید و چند نفس عمیق بکشید.

بر قلب خود تمرکز کنید.

با توجه به آن ، صدای قلب خود را می شنوید. شنیدن صدای قلب در حالت عادی، دشوار است اما در حال مراقبه ، امکان پذیر می شود.

ریکی را جاری کنید و به سمت قلبتان بفرستید.

دست خود را بر قلب خود بگذارید.

تمام وجود شما سرشار از عشق و آگاهی است. عشق بلا شرط را با ترسیم سمبل راه دور به تمام جهان بفرستید.

ریکی انرژی هوشمند الهی است و از تمام هاله ی شما عبور کرده ، ارسال می شود. هرچه بیشتر کار کنید، زلال تر و شفاف ترید. آگاهی حاصل از حضور ریکی مثل تجربه ی «بودن» لذت بخش و شادی آور است.

کاربردهای اختصاصی ریکی در سایر رشته های متافیزیک:

ریکی و هیپنوتیزم(هیپنوریکی)

ریکی و چشم سوم

ریکی و ادراکات فراحسی

ریکی و سفر روح

ریکی و سفر روح
 
 ریکی و هیپنوتیزم(هیپنوریکی)

ریکی انرژی عالی و اثرگذار کیهانی با کاربردهای ویژه و خاص خود به تمام افراد در هر رشته ی علمی و تخصصی، فنی کمک می کند. ریکی راهی مطمئن و سریع الوصول به سوی موفقیت های عالی در تمام جنبه های زیستی است.

این انرژی برای متافیزیسین ها و متخصصان امور ذهنی کاربردهای بسیار زیادی دارد به طوری که در تمام ابعاد امور ماورایی یاریگر آنهاست. یکی از فنون و روش عالی برای دستیابی به ضمیر ناخودآگاه و ایجاد تحولات مطلوب ذهنی در هر زمینه ، «هیپنوتیزم» است.
جاری شدن انرژی ریکی در کانال هاله و معابر انرژی (چاکرا) موجب افزایش توانمندی های فراوان متافیزیکی می شود. هیپنوتیزور می تواند قبل از شروع کار ریکی را در خود جاری کرده و با استفاده از ریکی ، انرژی خود را افزایش دهد.

- هیپنوتیزم موفق نیاز به انرژی بالا و وافر هیپنوتیزور دارد و ریکی این انرژی را مرتب در وجود وی تمدید و تقویت می کند.

- هیپنوتیزور می تواند با مراقبه ی گاشو ذهن خود را متمرکز تر کرده و نتیجه ی عالی تری بگیرد. ذهن متمرکز و منظم هیپنوتیزور موجب می شود که تمام توجهش به تلقینات کلامی و هدایت سوژه باشد.

- هیپنوتیزور با استفاده از سمبل های مختلف می تواند اثر کار و تلقینات خود را بر حسب نوع تکنیک چندین برابر کند و...


ریکی و چشم سوم

افزایش توانمندی های ذهن (حافظه، تمرکز، یادگیری، تجسم، تخیل، تصویر ذهنی، ذهن برتر، ارتباط با ضمیر ناخودآگاه، فهم و درک عمیق و...) با ارسال ریکی به چشم سوم میسر می شود. ریکی و سمبل های آن به طور شگفت آوری بر مقولات ذهن اثرگذارند.


ریکی و ادراکات فراحسی


ENTRA SENSORYP PERCEPTION
E.S.P
ادراکات فراحسی یا استفاده از حواس برتر، یکی از توانمندیها و توانائی های ذهنی ماست. ارتباط فیزیکی ما با دنیای بیرون توسط حواس پنجگانه شکل می گیرد و ادراکات فراحسی مجموعه ی ادراکات حواس برتر ماست. حواس برتر یا حس ششم به معنی دریافت های برتر حواس است که توسط چشم سوم دریافت می شود. یعنی فرد با ادراکات برتر قادر به دیدن چیزهایی است که دیگران نمی بینند و یا شنیدن صداهایی که دیگران نمی شنوند و...

ادراکات فراحسی شامل تله پاتی، روشن بینی، پیشگویی و سایکومتری یا روان نگری است.

همه ی موجودات جاندارند و هاله دارند. اطراف همه ی موجودات را فضای انرژی تشکیل داده که این انرژی ها درونی ترین قسمت وجودی وی را نیز احاطه کرده اند. در متافیزیک همه چیز جاندار و روحمند است. همه ی ما از میدان های انرژی کوچکی تشکیل شده ایم که این میدان های انرژی با یکدیگر در ارتباطند و تعاملات ذهنی و عاطفی میانشان برقرار است. همه در میدان انرژی بزرگتر قرار دارند که بر یکدیگر اثرگذارند.
 


ریکی و سفر روح

پس از جاری شدن ریکی در وجود و ترسیم سمبل راه دور و سی هی کی می توان

تله پاتی Telepathy را دقیق تر صورت داد. مراقبه ی گاشو و رهایی ذهن / توجه به چشم سوم و ترسیم سمبل قدرت و سی هی کی برای فعال شدن آن / تجسم تصویر فرد مورد نظر / ترسیم سمبل راه دور و سی هی کی و ارسال پیام ذهنی.

ازطریق سمبل راه دور می توان به سوی همه پیام های مهرآمیز را ارسال نمود. ارتباط عاطفی و ذهنی با خداوند و بزرگان معنوی برقرار کرد. «مرکب رهوار پیام های تله پاتیک عشق است و عشق اساس کار با ریکی.»

سایکومتری psychometry را می توان با ریکی و به آسانی امکان پذیر ساخت. مراقبه ی گاشو و جریان ریکی/ توجه بر آجنا و ترسیم سمبل سی هی کی و قدرت بر آن/ ترسیم سمبل راه دور برای ارتباط با شیء و انتظار پیام. پویش بیوسن و ری جی هو از تکنیک های مهم ریکی هستند که نوعی سایکومتری انسان و خواندن مسائل مربوط به هاله ی اوست. این شیوه در شفاگری کاربرد بسیار زیادی دارد.
 
یکی از ادراکات فراحسی
پیشگویی precognition است. پیشگویی نوعی دریافت در فراتر از زمان و مکان است. در ریکی می توان به آینده سفر کرد و یا حتی برای مسائل آینده انرژی ارسال نمود. سمبل راه دور موجب از بین رفتن فاصله ی زمانی و مکانی می شود و همین سمبل می تواند در پیشگویی و ادراکات فراحسی مؤثر باشد. کنترل ما و تسلط ما بر زمان پیشگویی را شکل می دهد و وقتی چشم سوم فعال و قدرتمند باشد، دانستن های پیشاپیش امکان پذیر می گردد. ای چینگ یک روش بسیار مؤثر و اصیل پیشگویی است. می توان قبل از استفاده از شش خطی ها و دریافت های اطلاعاتی از آن با مراقبه ی گاشو و سمبل راه دور به ای چینگ این مشاور دقیق وصل شد.

روشن بینی یك قدرت فراروانی است كه هرگاه فعال شود انسان نسبت به ماهیت اصلی افراد، مكان ها و یا اشیاء دارای حساسیت فوق العاده ای شده و امواج انرژی ها را به خوبی درك می نماید. همیشه واژه ی روشن بینی به همراه کلمه ی بصیرت به کار می رود. وقتی که فرد روشن بینی را تجربه می کند، نیروی بصیرت نورانی در ناحیه ی چشم سوم افزایش یافته و انرژی های هاله ی وی با سرعتی بسیار بالاتر از آنگستروم در هر ثانیه به ارتعاش می رسد.

دبلیو. ای. باتلر Walter Ernest Butler پیشرفت در قابلیت های فراروانی را برقراری پیوند های معین میان خودآگاه و ناخودآگاه می داند و توانایی تصویر سازی آگاهانه ی چشم باطن را در پرورش این نیروی ذاتی عاملی تعیین كننده می شمرد. ارتباط ضمیر ناخودآگاه و ذهن خودآگاه یا ارتباط با بایگانی آکاشیک از جمله کارآیی های سمبل های سی هی کی و راه دور است.
 
 


ریکی و سفر روح
 

ارتباط با کالبد روحی / شناخت این کالبد و برقراری پیوند با سرشت برتر را می توان توسط ریکی و ترسیم سمبل های آن انجام داد. برای انجام سفر روح نیاز به تمرکز ، توجه و ارتباط با این کالبد داریم. حتی استفاده از خوراکی هایی که مصرف آنها در ریکی چندان توصیه نمی شود ، برای انجام سفر روح نیز مجاز نمی باشند.
توانایی سفر روح نیاز به آرامش عمیق دارد و این آرامش در افرادی که انرژی ریکی در وجودشان جاریست دیده می شود. برخی از ترس ها مانع انجام سفر روح است که در طول پالایش 21 روزه ، عوامل نامطلوب چاکرایی خصوصا ترس ها برون ریزی می شود.

ریکی در سطوح بالاتر توسط کالبدهای برتر نیز ارسال می گردد (متاریکی). در متاریکی از توان کالبدهای برتر استفاده می شود .


ریكی و مدیتیشن
  اساس تمام تکنیک های ریکی مراقبه ی گاشو است. مراقبه ی گاشو جزء لاینفک ریکی است. افزایش انرژی، رهایی ذهن از تنش و ارتباط با چاکرای قلب از اثرات این مراقبه است.

همسویی ریکی به معنی ترسیم سمبل و مراقبات عالی بر کار و اذکار و نیایش است.

ریکی در سطوح بالاتر مراقبه های ویژه ای دارد (مراقبه ی ریکی / مراقبه ی حرکتی) این مراقبات بسیار عالی و اثرگذارند.

هدف از مدی تیشن و مراقبه، توجه به تمام هستی و عشق بلاشرط به مخلوقات است؛ که ریکی این مهم را به ما آموزش می دهد. انرژی حیات کیهانی (ریکی)، مدی تیشن و مراقبات درونی ما را به شکلی وسیع تر و زیباتر امکان پذیر می سازد.
 

متا ریکی

متا ریکی یعنی شیوه ی ارسال ریکی از طریق سایر کالبدها. در متا ریکی ارسال ریکی از طریق کالبد اثیری و دادن برنامه ی دقیق و منظم به آن از طریق تکنیک ها و روش های خاص صورت می گیرد.

با استفاده از کالبدهای مختلف می توان تمام تکنیک ها و تمارین ریکی را چه برای خود و چه دیگران انجام داد.
 
 

كارونا ریكی

 کارونا یک لغت سانسکریت به معنی مهر و شفقت یا کردار شفقت آمیز است. کارونا ریکی در سال 1955 توسط «ویلیام لی رند» به استادان ریکی انتقال یافت.

کارونا ریکی حجم بسیار زیادی از انرژی را به سمت ما هدایت می کند. این حجم انرژی به قدری گسترده است که نه تنها بر دیگران اثرگذار است ، بلکه همزمان قدرت شفابخشی را نیز تسریع می نماید. کارونا ریکی فقط به اساتید ریکی آموزش داده می شود.

کارونا ریکی به طور شگفت انگیزی روشن بینی را گسترش می دهد و ذهن را می گشاید.

کارونا ریکی در سه سطح آموزش داده می شود.

 

 


دوستان عزیز این مطالبی بود كه چون خوشم اومد و قبولش داشتم این جا گزاشتم.

امیدوارم خوشتون اومده باشه.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 5 تیر 1390 04:46 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic